odcisk

Zgodnie z § 5 TMG:

Instytut Komunikacji, Informacji i Edukacji eV – KIB Institute
Hospitalstraße 32
02826 Goerlitz

Reprezentowane przez:

Stefanie Siemon
Mario Frederick

Kontakt:

Telefon: +49 (0) 3581 766 06 20
E-mail: kontakt@kib-instiut.de

Wpis do rejestru:

Wpis do rejestru stowarzyszeń.
Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy w Dreźnie
Numer rejestracyjny: VR 6552

Numer identyfikacji podatkowej:

207/140/06186

Odpowiedzialny za treść zgodnie z § 55 Abs. 2 RStV:

Instytut Komunikacji, Informacji i Edukacji eV – KIB Institute
Stefanie Siemon (Zarząd)
Untermarkt 19
02826 Goerlitz

Odpowiedzialność za treść

Jako usługodawca jesteśmy zgodnie z § 7 Abs.1 TMG odpowiada za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG my jako usługodawca nie jesteśmy jednak zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność.

Zobowiązania do usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi przepisami pozostają nienaruszone. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu poznania wiedzy o konkretnym naruszeniu prawa. Gdy tylko dowiemy się o jakimkolwiek naruszeniu prawa, niezwłocznie usuniemy te treści.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych, na które nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za te treści zewnętrzne. Za treść stron, do których prowadzą linki, odpowiada zawsze odpowiedni dostawca lub operator stron. Połączone strony zostały sprawdzone pod kątem ewentualnych naruszeń prawa w momencie łączenia. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w momencie łączenia.

Jednak stała kontrola treści stron, do których prowadzą linki, nie jest uzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia. Gdy tylko dowiemy się o naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy takie linki.

prawa autorskie

Treści i dzieła na tych stronach stworzone przez operatorów witryn podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, edytowanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody odpowiedniego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej witryny jest dozwolone wyłącznie do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

O ile treści na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, przestrzegane są prawa autorskie osób trzecich. W szczególności treści osób trzecich są jako takie oznaczone. Jeśli mimo wszystko dowiesz się o naruszeniu praw autorskich, prosimy o odpowiednie poinformowanie nas. Gdy tylko dowiemy się o naruszeniu prawa, niezwłocznie usuniemy takie treści.